12 lutego 2020 roku w Pałacu Ślubów w Zgierzu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych. Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku takie stypendia z rąk Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego otrzymali zawodnicy MKP Boruta Zgierz.

Tym razem wyróżnieni zostali podopieczni trenera Piotra Borysewicza (rocznik 2008): Michał Kominiak, Daniel Goss, Konrad Pilichowski, trenujący w Borucie od 2014 roku.

W uroczystości trenerowi towarzyszył wiceprezes naszego klubu Piotr Grzelak.

Gratulujemy trenerowi i zawodnikom!

Zbliża się termin składania rocznych rozliczeń podatkowych.

W latach poprzednich dzięki wpływom z 1% zakupiliśmy m.in. komplet bramek, czy wózek do malowania linii boiskowych.

W 2019 roku część kosztów budowy boiska sportowego została pokryta również z 1%

Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz prosimy o przekazanie 1% na rzecz MKP Boruta. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiedniej rubryce podać:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193

W niedzielę 18 stycznia 2020 roku zgierzanie rozegrali swój pierwszy sparing. Przeciwnikiem był zespół UKS SMS Łódź (CLJ), a spotkanie odbyło się w Łodzi przy ulicy Milionowej na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego.

Trener Boruty Radosław Koźlik na ten mecz kontrolny zabrał 21 zawodników i każdy dostał szansę pokazania się.

Mamy mega wiadomość dla wszystkich sympatyków naszego klubu.

Nowym sponsorem MKP Boruta Zgierz została:

PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu!!!

pge
Fabryka Pizzy new