W niedzielę 19 maja w godzinach 10-15 w Parku Miejskim w Zgierzu odbył sie piknik pod hasłem: "Wszystko na zdrowie - Zgierz miastem zdrowego stylu życia". Podczas organizowanego przez Prezydenta Miasta Zgierza i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy festynu można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich, był Mammobus, ale także zdrowe jedzenie, sport i zabawa.

Wkraczamy już w decydującą fazę walki o byt w IV lidze. Przed właśnie mijającą 29 kolejką mieliśmy zaledwie jeden punkt przewagi nad rezerwami Pelikana Łowicz. Dlatego był to bardzo ważny mecz naszej drużyny. Boruta pojechał po trzy punkty i ten cel osiągnął, choć było naprawdę bardzo ciężko. Piłkarze zostawili na boisku dużo zdrowia.

Przed sobotnim spotkaniem z Omegą Kleszczów wszyscy zebrani na stadionie przy ulicy Wschodniej 2 uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego przedwcześnie kibica Boruty Sebastiana "Fronę" Frątczaka. Frona był fanatykiem, jednym z założycieli ruchu kibiców zgierskiego Boruty i administratorem strony Boruta Zgierz Kibice. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, przekazujemy informację, że uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Komunalnym w Zgierzu przy ulicy Konstantynowskiej 14 maja (wtorek) o godzinie 14. 

Nasz sobotni rywal Omega Kleszczów nie przegrał od 16 marca, czyli od pierwszej kolejki rundy wiosennej, kiedy uległ na własnym obiekcie liderowi IV ligi RKS Radomsko 0-2. Omega aktualnie zajmuje 8 miejsce w tabeli z 36 punktami. Bilans bramek to 47-44. Bilans meczowy, to: 10 zwycięstw, 6 remisów i 10 porażek, ale w tabeli rundy wiosennej Omega zajmuje 3 miejsce tuż za kandydatami do awansu, zespołami RKS Radomsko i Wartą Sieradz i nie przegrał żadnego wyjazdowego spotkania. 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
fazi
markab
vip
logo abak
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
jarbud
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn