7 stycznia seniorskie drużyny wznowiły treningi po świąteczno-noworocznej przerwie. Od początku zajęć, które mają przygotować zespół do walki w rozgrywkach IV ligi, trener Radosław Koźlik, oprócz dotychczasowej kardy zawodników, ma do dyspozycji kilku nowych graczy. Na razie to faza testów. Nazwiska podamy w momencie, kiedy piłkarze podpiszą stosowne umowy. Boruta potrzebuje piłkarzy doświadczonych, którzy znacząco wzmocnią drużynę. Przed zespołem trudna misja, cel - utrzymanie w IV lidze. Z I drużyną nie trenuje jedynie Damian Ścibiorek, który jest na testach w innym zespole i prawdopodobnie wiosną przy Wschodniej go już nie zobaczymy.

W piątek 18 stycznia Boruta rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Zagraliśmy w Konstantynowie Łódzkim z tamtejszym KKS Włókniarz. Po zaciętym boju mecz wygrali gospodarze 2-0.

Kolejny mecz towarzyski zgierzanie zagrają w sobotę 26 stycznia na boisku Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi przy ulicy Milionowej z Liderem Włocławek. Przeciwnik prowadzi po rundzie jesiennej w Lidze Okręgowej w rejonie Kujawsko- Pomorskim, a na początku grudnia 2018 roku rozegrał sparing z rezerwami ŁKS wygrywając 1-0. Początek spotkania o godzinie 20. 


Zbliża się termin składania rocznych rozliczeń podatkowych. W latach poprzednich dzięki wpływom z 1% zakupiliśmy m.in. komplet bramek, oraz wózek do malowania linii boiskowych. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz prosimy o przekazanie 1% na rzecz MKP Boruta. Wypełniając PIT wystarczy w odpowiedniej rubryce podać:

Numer KRS: 0000270261

Cel szczegółowy 1%: MKP Boruta 4193


1 procent
rachunek bankowy
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
logo abak
Pazury bez cenzury
fazi
markab
vip
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn