O godzinie 12 w Łodzi przy ulicy Minerskiej MKP Boruta zagrał towarzysko z ŁKS. Gospodarze wystawili w podstawowym składzie 9 zawodników z I ligowej drużyny. My natomiast zagraliśmy bez Patryka Piertasiaka, Krystiana Ślęzaka, Michała Janiaka, oraz Jakuba Bistuły i musieliśmy uznać wyższość wyżej notowanego rywala.

Pierwsza połowa całkowicie pod dyktando ŁKS i ta część gry zakończyła się wynikiem 3-0. W drugiej gra nieco się wyrównała, ale zgierzanie kilku akcji, które sobie stworzyli, nie zakończyli strzałami na bramkę.

Trener Radosław Koźlik będzie miał dobry materiał do analizy. Był to trudny, ale niezwykle przydatny sprawdzian dla naszych IV ligowców

ŁKS Łódź - Boruta Zgierz 3-0 (3-0)

W Borucie zagrali: Wężyk - Kamiński, Kowalski D., Siennicki, Andrysiak, Domański, Karlikowski, Kowalski J., Markowski, Janiszewski, Pawlikowski, Fudała, Stopczyk, plus trzech zawodników testowanych.

Kolejny mecz już w środę, również przy Minerskiej w Łodzi. Tym razem ŁKS zagra kadrą rywalizyjącą w lidze okręgowej.  Początek o 18. Zapraszamy!