Pisząc o naszym sobotnim rywalu, zespole GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra, nie sposób nie wspomnieć o trenerze. Obecnie drużynę z Wiśniowej Góry prowadzi Krzysztof Kamiński, były zawodnik Widzewa, dwukrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski. Do niedawna prowadził młodzież Sport Perfect, teraz jest trenerem GLKS Andrespolia i skład swojej drużyny opiera głównie na byłych zawodnikach Sport Perfect i Widzewa Łódź. 

Krzysztof Kamiński grając w Widzewie wykazywał się przede wszystkim wielką charyzmą i charakterem. Niezwykle ambitny, waleczny i nieustępliwy na boisku. Z pewnością te właśnie cechy stara się przekazać, jako trener swoim podopiecznym.

Nasz rywal jest beniaminkiem IV ligi. W sezonie 2017/2018 mocno rozprawił się z przeciwnikami w lidze okręgowej zdobywając 75 punktów i uzyskując w tabeli przewagę 17 punktów nad drugim Zawiszą Rzgów. 

W IV lidze nie jest już tak łatwo, ale zespół Krzysztofa Kamińskiego radzi sobie całkiem nieźle. Aktualnie to ósmy zespół w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. 

Jesienią Boruta uległ Andrespoli na ich terenie 1-3. Tamten mecz mógł mieć inne zakończenie, ale w naszej ocenie słabe sędziowanie doprowadziło do niepotrzebnych spięć i mecz kończyliśmy w dziewięciu, do tego sędzia podyktował dla nas karnego, a następnie wycofał się z tej decyzji. Z Wiśniowej Góry wracalismy rozczarowani.

Opis tamtego meczu - kliknij tutaj

Rundę wiosenną obie drużyny rozpoczęły bardzo imponująco. Boruta wygrał z Ceramiką 6-0, natomiast Andrespolia pokonał na wyjeździe Ner Poddębice 3-0. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Zmierzą się dwie ambitne i waleczne drużyny. Będzie to mecz walki, a o sukcesie może zadecydować dyspozycja dnia. 

Zapraszamy bardzo gorąco na stadion przy ulicy Wschodniej 2 w Zgierzu. Początek spotkania o godzinie 15 w sobotę 23 marca 2019 roku.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

WSPIERAJĄ NAS

zgierz
deante
machudera
logo abak
Pazury bez cenzury
fazi
markab
vip
drewno-logo
dżedservice
elektro tm
legs
makastol
stanglass
foto studio paparazzi
milma
PUH Szpruch
Tempus A

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn