Żeby uzyskać stypendium sportowe nadawane przez Prezydenta Miasta Zgierza, trzeba wykazać się nie lada sukcesami na arenach sportowych. O takie stypendium mogą się ubiegać zawodnicy zrzeszni w zgierskich klubach. Oprócz osiąganych wyników sportowych, ważne jest również, żeby kandydaci prezentowali nienaganną postawę etyczno - moralną. Jeżeli chodzi o uczniów wymagana jest np. co najmniej ocena dobra ze sprawowania, oraz promocja do następnej klasy.

22 marca 2019 roku kliku zawodników naszego klubu w tej właśnie sprawie uczestniczyło w spotkaniu z Prezydentem Przemysławem Staniszewskim i z jego rąk takie stypendia otrzymało. Mowa o walczących w lidze wojewódzkiej juniorów i młodzików rocznika 2007, 2006 i 2004, prowadzonych przez trenerów Dariusza Zielińskiego, Dariusza Kowalskiego i Artura Nabiałka.

Stypendia otrzymali: Jan Jędrzejczak, Kacper Oleski, Filip Koperkiewicz, Mateusz Borkowski, Bartosz Jędrzejczak, Maksymilian Janicki, Bartosz Pietrzak, Kacper Bednarski.

Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy.

Stypendia sportowe