W niedzielę 23 czerwca 2019 roku drużyna Dariusza Zielińskiego (rocznik 2006) uczestniczyła w mocno obsadzonym ogólnopolskim turnieju w Zduńskiej Woli. Zgierzanie wygrali całe zawody! Przedstawiamy wyniki młodych piłkarzy ze Zgierza:

Boruta - Unia Skierniewice 3-0 (bramki: Oleski, Borkowski, Łuczak)

Boruta - Pogoń Zduńska Wola (2007) 2-0 (bramki: Oleski, Rosiński)

Boruta - MKS Zduńska Wola I 1-0 (bramka: Łuczak)

Te wyniki dały naszym zawodnikom pewny awans do drugiej rundy gdzie w grupie Liga Mistrzów zagrali następujące spotkania:

Boruta - MKS Zduńska Wola II 2-0 (bramki: Oleski, Ślawski)

Boruta - Pogoń Zduńska Wola 0-0

Boruta - Warta Sieradz 3-0 (bramki: Oleski 2, Rosiński)

Boruta - Korab Łask 0-0

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. MKP Boruta Zgierz
  2. MKS Zduńska Wola I
  3. Pogoń Zduńska Wola I
  4. MKS Zduńska Wola II
  5. Korab Łask
  6. Warta Sieradz
  7. Pisia Zygry
  8. Unia Skierniewice
  9. Pogoń Zduńska Wola (2007)
  10. Pogoń Zduńska Wola II
  11. Prosna Kalisz

W zespole Boruty oprócz zawodników rocznika 2006 zagrało również czterech piłkarzy z rocznika 2007 Artura Nabiałka. A tak wyglądała cała kadra na ten turniej:

Dawid Skobel, Dominik Goss, Jakub Szczepaniak, Kazek Twardowski, Tomasz Czubak, Janek Jędrzejczak, Szymon Rosiński, Dominik Maciak, Kacper Oleski, Mateusz Borkowski, Marcel Łuczak, Tymoteusz Ślawski