Ci, którzy pojawili się na stadionie przy Wschodniej na pewno nie żałują. Były akcje bramkowe, bramki, zwroty akcji, i dużo emocji. Wszystko, to co lubią kibice.
Po pierwszej połowie meczu raczej mało kto wierzył, że w drugiej części gry zgierzanie będą w stanie zdobyć choć jedną bramkę. Dominowali goście, ale stało się inaczej. Bardzo szybko i w krótkim czasie Boruta zdobył dwie bramki wychodząc na prowadzenie 2-0
Wynik otworzył nasz wychowanek. 18-sto letni Jan Jędrzejczak. Kilka minut później do siatki trafił Damian Szczepański. W 64 minucie gry kontaktowego dla Kutna gola zdobył strzałem z dystansu Tomasz Dąbrowski. A wyrównanie padło po rzucie karnym, szczęśliwym wykonawcą był Bartosz Bujalski.
Mecz zakończył się remisem 2-2
Pierwsza kolejka rundy wiosennej już za drużyną trenera Łukasza Wijaty. Boruta zagrał w Sulejowie ze Skalnikiem.
Padł wynik remisowy i trzeba przyznać, że sprawiedliwy. Na prowadzenie wyszli gospodarze już w 12 minucie. Po stałym fragmencie gry do siatki trafił Jakub Szlaski (ten zawodnik dawał się we znaki naszym obrońcom)
Wyrównanie padło zaledwie 4 minuty później. Zgierzanie wykorzystali błąd i niezdecydowanie defensorów Skalnika, a na listę strzelców wpisał się niezawodny KAROL CHMIELEWSKI!!
Skalnik Sulejów - Boruta Zgierz 1-1(1-1)
1-0 Szlaski (12')
1-1 Chmielewski (16')
Boruta: Wężyk - Figurski, Kapeliński, Lewandowski, Drogosz - Białousko, Chmielewski, Osiński, Chystiakov - Misiak, Szczepański
Na zmiany wchodzili: Waszczyk, Jędrzejczak, Kubuszkajtys, Błoch, Kamiński
W sobotę 23 marca do Zgierza przyjedzie KS Kutno. Ten mecz o 15:00 przy Wschodniej. Zapraszamy.

Pieniądze, jakie od Urzędu Miasta Zgierza otrzymał nasz Klub przyznawane są w ramach projektu "Zgierz - nowoczesne miasto po godzinach" finansowanego ze środków NMF i NF EOG w ramach programu "Rozwój Lokalny"

Śr0dki otrzymało siedem podmiotów, w tym my. Kwota Jaką otrzymaliśmy, to: 9500 zł, zostanie wykorzystana na organizację turnieju dla dzieci w nowo budowanej hali pneumatycznej. Termin turnieju został zaplanowany na dzień 5 kwietnia bieżącego roku.

Moment podpisania umowy: od lewej Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Prezes MKP Boruta Zgierz Dariusz Pawlikowski, oraz członek zarządu Klubu Piotr Zieliński

Poprzednim klubem Adriana Stacheckiego był KKS Koluszki. Ten 26 letni bramkarz wzmocni drużynę trenera Łukasza Wijaty w walce o utrzymanie na poziomie IV ligi.