Kolejne dni obozu sportowego mijają w zastraszojąco szybkim tempie. Młodzież i dzieci Boruty wracają do nas już w tą środę. Ostatnie dni jednak obfitowały w dużą ilośc wydarzeń, o których chcemy opowiedzieć. Ale zanim przejdziemy do atrakcji jakie miały dzieciaki przedstawimy ich zwykły dzień obozowy. Jak wyglądał? opowiada trener rocznika 2011 Michał Cembala:

Każdy nasz dzień obozowy jest wcześniej zaplanowany i ma swój program ramowy. Budzimy się o 7, a zaraz po przebudzeniu robimy tzw. poranny rozruch. O 8 idziemy na śniadanie, jeżeli chodzi o inne posiłki to obiad jest o 13, natomiast kolacja o 18:30. Po śniadaniu jest czas na porządki. Trenujemy dwa razy dziennie, ale w ciągu dnia znajdujemy również czas na inne zajęcia, jak chociażby prace artystyczne. Po wieczornej toalecie o godzinie 21 zaczyna się cisza nocna. Jak dotychczas rozegraliśmy dwa mecze sparingowe, naszymi przeciwnikami byli: Pruszcz Gdański i KAS Konstantynów. Było też przywitanie morza na plaży, oraz kibicowaliśmy w meczu Trenerzy - Juniorzy 2003/2004. Ale chyba największym wydarzeniem był wyjazd na stadion Ergo Arena na mecz Lechia - Śląsk.

No właśnie. Nasi młodzi adepci futbolu mieli okazję na żywo obejrzeć spotkanie 6. kolejki Ekstraklasy, między Lechią Gdańsk, a Śląskiem Wrocław. W tym wydarzeniu uczestniczyli wszyscy obozowicze, którzy pojechali do Sztutowa. Oglądanie najlepszych w Polsce zawodników było nie lada gratką, ale samo wejście na stadion Ergo Arena, który jeszcze nie tak dawno gościł reprezentacje kilku krajów w ramach Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbywały się w Polsce, to już było mega wydarzeniem.

Trener Michał wspominał też o meczu Trenerzy vs Juniorzy. To było arcy ciekawe spotkanie. Mecz był zacięty a wygrała nasza kadra trenerska. I teraz pytanie, czy nasi trenerzy dysponują taką znakomitą formą, czy nasza młodzież nie miała śmiałości ten mecz wygrać? To tak pół żartem :-). Zwykle skupiamy sie na naszych zawodnikach, ale dziś więcej czasu poświęcimy drużynie trenerów w tym meczu i wyróżnimy strzelców bramek. Do siatki trafiali: Marcin Węglewski x2, Tomasz Antczak, i Michał Cembala. Brawa dla trenerów!

Sztutowo #3 (1)
Sztutowo #3 (2)
Sztutowo #3 (3)
Sztutowo #3 (4)
Sztutowo #3 (5)
Sztutowo #3 (6)
Sztutowo #3 (7)
Sztutowo #3 (8)
Sztutowo #3 (9)
Sztutowo #3 (10)
Sztutowo #3 (11)
Sztutowo #3 (12)
Sztutowo #3 (13)
Sztutowo #3 (14)
Sztutowo #3 (15)
Sztutowo #3 (16)
Sztutowo #3 (17)

WSPIERAJĄ NAS

miasto zgierz new
deante
machudera new
stanglass2
kłys roboty drogowe2
kofeina2
pazury bez cenzury2
abak new
fazi new
markab new2
vip new2
drewno new
dżedservice new
makastol new
foto studio paparazzi new
milma new
tempusa new
firma budowlana szpruch new
tbsnew
fabryka pizzy2

POLECAMY

BANER
lnp
pzpn