O współpracy pomiędzy Fundacją JIM, a klubem MKP Boruta Zgierz wiadomo już od 2013 roku, kiedy to bramkarz Boruty i nauczyciel wychowania fizycznego w JIM Artur Świstek zainicjował akcję "Świecimy na niebiesko", wtedy cały klub zaangażował się w obchody Światowego Dnia Autyzmu.

Ta współpraca przybierała na wartości i teraz, kiedy przyszedł czas podsumowań wigilijno - noworocznych podczas klubowego spotkania prezes klubu MKP Boruta Zgierz Dariusz Pawlikowski otrzymał pamiątkową koszulkę sportowców JIM Team.

Zaproszenie dla piłkarzy IV-to ligowego Boruty przyjęto z ogromnym wyróżnieniem i entuzjazmem. Klub i piłkarze dołożą wszelkich starań aby uczestmnictwo w strukturach Fundacji JIM została w pamięci i rozwijała się w myśl niesienia pomocy osobom ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami.

autyzm2

stanglass2