Nasza drużyna Młodzików (rocznik 2011) wiosną podejmie walkę o awans do tworzonej dla tego rocznika Ligi Wojewódzkiej. W tych rozgrywkach reprezentują nas dwa zespoły. Chłopcy prowadzeni przez trenerów Patryka Teskowskiego i Tomasza Tomaszewskiego po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 rywalizujący w grupie 2 zajmują 3 miejsce w tabeli z tą samą ilością punktów co zespoły Widzewa i Szkółki Piłkarskiej Chałaśkiewicza i mają na koncie 6 zwycięstw i jedną porażkę. Bilans bramkowy 26-4. W grupie 4 natomiast również plasują się na 3 miejscu ze stratą 5 punktów do lidera drużyny MFA Łęczyca. Jesienią "Boruciarze" wygrali pięciokrotnie, raz zremisowali i odnotowali dwie porażki. Bilans bramkowy 34-9!

Obecnie drużyna przebywa na obozie zimowym w Nadrzeczu koło Biłgoraja, gdzie dwa razy dziennie pod opieką trenerów Krzysztofa Darnowskiego i Tomasza Tomaszewskiego może trenować na boisku pod balonem. Wierzymy, że w te warunki i duża ilość jednostek treningowych przyczyni się do dużych postępów w ich grze i że podejmą skuteczny pościg o awans na wiosnę.

Boruta w ligach wojewódzkich aktualnie posiada trzy zespoły: Rocznik 2010 (trener Tomasz Kołodziejczyk), rocznik 2006/2007 (trenerów Dariusza Kowalskiego i Artura Nabiałka), oraz rocznik 2008 (trenerzy Dariusz Zieliński i Piotr Białousko)

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY