Pierwsza kolejka rundy wiosennej już za drużyną trenera Łukasza Wijaty. Boruta zagrał w Sulejowie ze Skalnikiem.
Padł wynik remisowy i trzeba przyznać, że sprawiedliwy. Na prowadzenie wyszli gospodarze już w 12 minucie. Po stałym fragmencie gry do siatki trafił Jakub Szlaski (ten zawodnik dawał się we znaki naszym obrońcom)
Wyrównanie padło zaledwie 4 minuty później. Zgierzanie wykorzystali błąd i niezdecydowanie defensorów Skalnika, a na listę strzelców wpisał się niezawodny KAROL CHMIELEWSKI!!
Skalnik Sulejów - Boruta Zgierz 1-1(1-1)
1-0 Szlaski (12')
1-1 Chmielewski (16')
Boruta: Wężyk - Figurski, Kapeliński, Lewandowski, Drogosz - Białousko, Chmielewski, Osiński, Chystiakov - Misiak, Szczepański
Na zmiany wchodzili: Waszczyk, Jędrzejczak, Kubuszkajtys, Błoch, Kamiński
W sobotę 23 marca do Zgierza przyjedzie KS Kutno. Ten mecz o 15:00 przy Wschodniej. Zapraszamy.