Do zakończenia rozgrywek łódzkiej A Klasy jeszcze sporo spotkań, ale ten mecz, który odbędzie się w Zgierzu może mieć kluczowe znaczenie dla końcowego układu tabeli. Będzie to mecz na szczycie tabeli grupy drugiej. Zmierzy się lider - ROSA ROSANÓW z drugim zespołem BORUTY, który z tą samą ilością punktów zajmuje aktualnie drugie miejsce.

Klub Rosa Rosanów w swojej historii rozgrywa dopiero drugi sezon w ramach rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. W poprzednim sezonie bezapelacyjnie wygrali swoją grupę w B Klasie i awansowali do Klasy A. Teraz aspirują natomiast do awansu do Klasy Okręgowej. To bardzo solidna drużyna i wydaje się, że na przeszkodzie do ich awansu może stanąć jedynie zespół rezerw Boruty.

Tak dobry start w rozgrywkach Rosy (awans w pierwszym sezonie o klasę wyżej i prowadzenie w rozgrywkach A Klasy) jest zapewne spowodowany faktem, że drużyna z Rosanowa jest naszpikowana byłymi zawodnikami Boruty z przeszłością piłkarską nawet na poziomie IV ligi.

Wymieńmy tych zawodników: Kamil Andrysiak, Wojciech Banaszczyk, Adrian Barzyński, Krzysztof Baszczyński, Sylwester Kaczmarek, Mateusz Komorowski, Maciej Kralkowski, Mikołaj Kubczak, Arkadiusz Michalak, Michał Michalak, Patryk Nawrocki, Sebastian Olczak, Piotr Pawlak, Piotr Szczeblewski, Dawid Urbański, czy Mateusz Wiktorowski.

Szykuje się mocne starcie i z pewnością nikt się tutaj nie położy na boisku. Zwycięstwo trzeba będzie potwierdzić ambicją i pełnym zaangażowaniem. Czy oparty w głównej mierze na młodych wychowankach zespół Boruty II prowadzony przez trenerów Artura Nabiałka i Dariusza Kowalskiego sobie poradzi? Wierzymy, że TAK! Jesienią Rosa na swoim boisku pokonał nasze rezerwy 2-1. Czas na rewanż!

Mecz odbędzie się w Zgierzu, na stadionie przy Wschodniej 2 w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 11:00

Serdecznie zapraszamy!

WSPIERAJĄ NAS

POLECAMY